Yhteystiedot

Oulu

Lentokatu 2, Pilot Business Park
90460 OULUNSALO
Ajo-ohje »

Espoo

Bertel Jungin aukio 3, Alberga Business Park, D-talo
02600 ESPOO (sisäänkäynti; Bertel Jungin aukio 7, B-talo, pääsisäänkäynti)
Ajo-ohje »

Palvelunumero: 0207 349 100

Puhelujen hinnat ovat lankapuhelimesta soitettaessa 8,21 snt/puhelu 5,9 snt/min ja matkapuhelimesta soitettaessa 8,21 snt/puhelu 16,9 snt/min.

asiakaspalvelu@hoivatilat.fi

Verkkolaskut

Osoite: 003722412380
Operaattori: OpusCapita Oy
Välittäjätunnus: 003710948874

Paperiset laskut

Suomen Hoivatilat Oyj
PL 1842
00063 LASKUNET

Yhteyshenkilöt

Antti Kurkela

Myyntijohtaja,
yritys­asiakkaat, kunta­yhteydet

p. 040 734 9431
antti.kurkela@hoivatilat.fi

Timo Tanskanen

Aluejohtaja, Etelä-Suomi,
kiinteistökehitys, kuntayhteydet, yritysasiakkaat

p. 040 357 0921
timo.tanskanen@hoivatilat.fi

 

Juhana Saarni

Kiinteistöjohtaja,
vuokralais­yhteydet, kiinteistö­hallinto ja -järjestelmät, kuntayhteydet

p. 040 354 2662
juhana.saarni@hoivatilat.fi

Mika Ruonakangas

Kiinteistöpäällikkö,
valmiit kiinteistöt ja tekninen ylläpito

p. 050 400 9894
mika.ruonakangas@hoivatilat.fi

Olli Iivanainen

Myyntipäällikkö, Etelä-Suomi,
yritys- ja kunta-asiakkaat

p. 050 430 3745
olli.iivanainen@hoivatilat.fi

 

Elina Heikkilä

Myyntiassistentti,
asiakaspalvelu ja hallinnon tukitoimet

p. 050 306 6235
elina.heikkila@hoivatilat.fi

Ari Hyvärinen

Rakennuttaja­päällikkö,
rakennuttaminen ja valvonta, urakoitsija- ja suunnittelija­yhteydet

p. 040 734 9311
ari.hyvarinen@hoivatilat.fi

Pertti Nupponen

Rakennuttajapäällikkö,
rakennuttaminen ja valvonta, urakoitsija- ja suunnittelija­yhteydet

p. 0400 671 651
pertti.nupponen@hoivatilat.fi

Lauri Karhunen

Rakennuttaja­insinööri,
rakennuttaminen ja valvonta, urakoitsija- ja suunnittelija­yhteydet

p. 050 322 8007
lauri.karhunen@hoivatilat.fi

Riikka Säkkinen

Viestintäpäällikkö,
Sijoittajaviestintä, yhtiön markkinointi ja viestintä

p. 040 524 2768
riikka.sakkinen@hoivatilat.fi

Tommi Aarnio

Talousjohtaja,
talous ja rahoitus

p. 040 756 3773
tommi.aarnio@hoivatilat.fi

Jussi Karjula

Toimitusjohtaja

p. 040 773 4054
jussi.karjula@hoivatilat.fi

Paula Marttinen

Muutosagentti,
Digitaalinen Hoivatilat -kehityshanke, markkinointi ja viestintä

p. 050 911 6274
paula.marttinen@hoivatilat.fi

Petri Kauppinen

Palvelupäällikkö, kunnat ja kaupungit,
tarvekartoitukset ja palvelukorttelihankkeet

p. 0400 847 817
petri.kauppinen@hoivatilat.fi